Korki i kartoniki przy testerach

Gdy poznajemy perfumy dla kobiet, z pewnością zaobserwujemy, że przeważająca większość testerów pozbawiona jest korka. W czasie transportu zabezpiecza się ich atomizery za pomocą kartonowych lub też plastikowych ruloników. Niekiedy wykorzystuje się również proste korki z białego plastiku zamiast ozdobnych. Zdarzają się jednak wyjątki i niektóre zapachy nawet w testerach posiadają oryginalne korki. Jeśli chcemy kupić takie same perfumy, jakich używamy to planując zakup testera najlepiej nie wyrzucać korka i wówczas nie da się odróżnić testera od normalnych perfum.

Największa różnica

Jeśli chcemy zaobserwować u producentów największą różnicę pomiędzy testerami a zwykłymi perfumami to z pewnością zwrócimy uwagę na opakowania. Testery posiadają zwykłe kartonowe, niekiedy białe kartoniki. Ich zadaniem jest bowiem przede wszystkim ochronienie szklanego flakonika perfum i nie mają one tu spełniać najmniejszej roli dekoracyjnej. Tak więc kupując tester dostaniemy właściwie to samo, jednak w mniej eleganckim opakowaniu.

Krąży wiele legend o tym, że tester wygląda zupełnie inaczej niżeli oryginalne perfumy dla kobiet, a informacja ta jest chętnie wykorzystywana przez nieuczciwych sprzedawców, którzy ostatecznie wciskają nam coś zupełnie odmiennego niż chcieliśmy kupić. Z całą pewnością warto zachować dużą dozę ostrożności, aby nie pozwoli się oszukać, najlepiej kupować jedynie w sprawdzonych i renomowanych perfumeriach, które posiadają dobrą opinię klientów i sprzedaje się u nich jedynie oryginalne produkty.

Dodaj komentarz